Найсучасніші методи лікування кореневих каналів зубів під мікроскопом у стоматологічному кабінеті ПП "Аполонія-ІФ".

Мікроскоп, а саме можливість побачити те, що армія стоматологів робила до 2000 року, довіряючи тільки своїм тактильним відчуттям і навичкам, здійснив революцію в лікуванні кореневих каналів. За останнє десятиріччя отримано більше відкриттів в технології лікування кореневих каналів, ніж за минуле ХХ століття.
На сьогодні робота стоматолога-ендодонтиста неможлива без операційного мікроскопа. Звісно, коштує таке обладнання чимало й далеко не кожна клініка може його собі дозволити.
З усіх стоматологічних клінік нашої області мікроскопи на даний час мають не більше десяти. В їх числі і стоматологічний кабінет ПП «Аполонія-ІФ», що вже більш як 10 років надає іванофранківцям якісні послуги терапевтичної стоматології: безболісне лікування ясен, зубів та кореневих каналів за найсучаснішими світовими технологіями, сучасне протезування, відбілювання та реставрація зубів, лікування ясен. «Збереження зубів, здатність позбавити пацієнтів від болю і забезпечити їм максимальний комфорт, використовуючи найсучасніші методи лікування — це те, чого прагнуть стоматологи, які працюють в нашому кабінеті», — каже Ія Йосипівна Рекетчук — директор стоматологічного кабінету ПП «Аполонія-ІФ». Цього року клініка придбала апарат швейцарського виробництва Leica Mіcrosystems M320, що надає збільшення в 40 разів.

Що неможливо зробити без мікроскопа?

1. Видалення зламаних інструментів із кореневих каналів. Поломка ендодонтичного інструмента — найпоширеніше з ускладнень, що виникають під час лікування кореневих каналів. Фрагменти інструментів блокують інфекцію в кореневих каналах, і їх видалення можливе тільки під мікроскопом.

2. Перепломбування кореневих каналів, що лікували раніше. Мікроскоп дозволяє побачити канал на всю довжину й уникнути небажаних ускладнень, наприклад утворення перфорації в каналі.

3. Лікування кореневих каналів із складною анатомічною будовою, з наявністю дентиклів (камінчиків).

4. Закриття перфорації дна пульпової камери, стінок кореневих каналів.

5. Виявлення тріщин коронок зубів, яких не видно неозброєним оком, але які дають больові відчуття.

6. Діагностику у важкодоступних місцях та контроль якості виконаних робіт.

Найсучасніші методи лікування кореневих каналів зубів під мікроскопом у стоматологічному кабінеті ПП «Аполонія-ІФ» Доктор Джуліан Вебер, визнаний авторитет у цілому світі, один із засновників сучасної ендодонтії під мікроскопом, сказав:

«Ми можемо полікувати тільки те, що бачимо». Ростислав Тарасович Керницький, стоматолог-терапевт, ендодонтист стоматологічного кабінету ПП «Аполонія-ІФ» переконався в цьому наочно, коли вперше поглянув у мікроскоп. «Я зрозумів, що до цього часу був сліпий, — каже лікар. — Якщо раніше стоматологи бачили тільки входи у кореневі канали, і всі маніпуляції всередині здійснювалися фактично всліпу, то сьогодні завдяки мікроспору ми бачимо канал на всю довжину, й можемо контролювати кожен рух».
«Аполонія-ІФ» також запрошує до співпраці стоматологів міста для лікування складних випадків в ендодонтії.